Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

ЗМІ: військомати беруть навіть алкоголіків

Вихід експерти бачать у створенні невеликої, але професійної, добре оплачуваної армії. Поки ж в Генштабі женуться не за якістю, а за кількістю.

Як пише Новое время, військкомати беруть усіх, кого можуть, забираючи в солдати навіть алкоголіків. Вирішенням проблеми могла б стати професійна армія, але для цього потрібні високі оклади і бажання керівництва країни. Влада ж навіть в зоні АТО платить військовим 6-10 тис. грн. на місяць, і націлена не так на селекцію професіоналів, а на чисельний зростання Збройних сил України (ЗСУ).

…прагнучи виконати план, військкомати відправляють на фронт далеко не кращу частину населення. В основному це ті, хто не може відкупитися від армії, а часто навіть алкоголіки, яких на передовій охрестили “аватарами”. “Відправивши сто повісток, я очікую, що прийде мінімум 98 осіб, з яких ми відберемо п’ять найздоровіших, найдосвідченіших, найкращих. Але приходить мало, так що вибір у нас не надто багатий “, – нарікає київський воєнком Кидонь.

Вихід експерти бачать у створенні невеликої, але професійної, добре оплачуваної армії. Поки ж в Генштабі женуться не за якістю, а за кількістю.

І хоча професійну армію цілком можна було запустити за півроку, в найближчі п’ять років очікувати цього не варто, попереджає Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defence Express. Всі держпрограми реформування, які зараз готуються, припускають стандартні радянські моделі формування ЗСУ зі збереженням призову. “Як мінімум за каденції Петра Порошенка ми не перейдемо на професійну армію, – вважає експерт Генштаб орієнтується на екстенсивний шлях і став заручником цієї моделі”.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like