Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

Військовий експерт розповів, чи зможе Росія захопити Україну за 3 дні

Колесніков зазначив, що для захоплення України Росії необхідно 1-1,5 млн солдатів. «А зараз у них близько 300 тисяч чоловік особового складу.

Росія блефує, погрожуючи завоювати Україну за 3-5 днів. Про це в коментарі порталу «Главное» розповів військовий експерт Юрій Колесников.

«Якщо Україна оголосить війну Росії, то росіянам пощастить, якщо вона закінчиться в Ростові на рубежі річки Дон. Україна за ці півтора року ще жодного разу не воювала в повну силу. Перший повноцінний удар ЗСУ завдали тільки під Мар’їнкою, і ми знаємо, чим це закінчилося – нашою перемогою і провалом сепаратистів», – нагадав Колесніков.

На його думку, весь минулий рік у наших бійців був психологічний бар’єр.

«Ми думали, раз вони брали участь у 2 чеченських війнах, значить у них величезний досвід, а ми то воюємо вперше. Нам здавалося, що у них більша армія, техніка новіша, а значить, вони сильніші і нам нема чого намагатися їх перемогти. Але ми помилялися. Вони завжди воювали «гарматним м’ясом», тобто, брали кількістю, а не якістю. Хоча і кількістю там не пахне. Якщо вони хочуть взяти Україну, то їм просто нічим зробити це», – переконаний експерт.

«Ви думаєте, чому Путін вже віддав в Забайкаллі Китаю територію розміром у півтора Криму? Чому в Хакасії в цьому році вперше не обкопувались проти пожеж? Москва здає ці території, бо бачить, що їм більше не належить. Японці вже послали подалі Медведєва з його претензіями на Курили. Він образився, але нічого не зробив. А що він може зробити, якщо у японців 254 новітніх бойових кораблів,, а в Росії – 67 застарілих, з яких тільки один нормальний, а інші забули, що таке відкрите море? Ми придумали собі непереможну і легендарну російську армію. Такою була радянська армія, а не російська», – підкреслив він.

Крім того, Колесніков зазначив, що для захоплення України Росії необхідно 1-1,5 млн солдатів. «А зараз у них близько 300 тисяч чоловік особового складу. Думаєте, 300 тисяч людей зможуть протистояти? Росія дійсно могла взяти Україну в травні минулого року, але зараз вже немає. Так що всі розповіді Наришкіна про те, що вони Україну підкорять за 3 дні – це бравада для залякування Заходу. Вже тільки Заходу, а не нас. Ми побачили ціну російської армії, і вона виявилася невисока», – резюмує експерт.

Нагадаємо, що спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін вважає, що Росія у разі прямого збройного протистояння готова перемогти Україну за 3-5 днів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like