Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

У РФ розгорівся скандал через “пупки” іграшок-їжачків

Так, журналістка Катерина Зінурова розгледіла, що у іграшок первинні статеві ознаки.

Журналісти новинного видання ТВ-Миг в місті Володимир (Росія) виявили в місцевому магазині Глобус іграшкових їжаків “для дорослих”, пише Корреспондент.net.

Так, журналістка Катерина Зінурова розгледіла, що у іграшок первинні статеві ознаки.

“Недвозначні рожеві отвори внизу живота іграшки натякають на гендерну приналежність тварини настільки явно, що викликають одночасно і сміх, і переляк. (…) Назріває питання, навіщо їжачків поділили на жінок і чоловіків? (До слова, чоловіків-то у продажу немає). Щоб діти пальцем копирсалися в їжачка?” – Повідомила Зінурова.

Журналістка також звернулася до уповноваженого з прав дитини у Володимирській області Геннадія Прохоричева, який розділив обурення плюшевими їжачихами зі статевими органами.

“Їх треба прибирати. Їх же шиють в підвалах московських, напевно. Це все невипадково. Це все робиться спеціально для розбещення нації з дитячого віку, -… Заявив Прохорич. – Таких їжаків закидають, щоб перевірити реакцію суспільства. Тут підтекст раннього статевого виховання. Якщо ми ніяк не відреагуємо, то скоро з’являться ще й їжачки-хлопчики”.

Пізніше в коментарі радіо Говорить Москва Прохорич заявив, що з володимирського магазину вже вилучили плюшевих їжачків зі статевими органами.

“Насправді там півпальця влазить у цю дірочку, там їжачок-дівчинка, я так розумію. У мене відразу виникло питання, може цей пупок? Але там форма не пупка, а по-друге, дірочка. Пупок все-таки робився з такої блямбочки”, – сказав дитячий омбудсмен.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like