Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

У Мукачеві відкрили пам’ятник…цигану

Головне питання – навіщо? Крім банального косіння бабла на туристах тут є сильний політичний підтекст.

Сьогодні, 3 серпня, у закарпатському місті Мукачеві було відкрито пам’ятник цигану-двірнику, який місцеві ЗМІ нейтрально описали як “рому, який підмітає вулиці”. Розмістили його у центрі кільця (що потенційно може спричинити наїзди автомобілів на охочих зробити фото) на перехресті вулиць Івана Франка та Михайла Токаря. Франко це ясно, а Токар… Не знаєте що це за видатний діяч? Звичайний бандит 90-х, якого вбили інші бандити. Гопники на Закарпатті складають біля 80% чоловічого населення, а у владі тим більше. Виконком поважає “своїх пацанів” і чхати їм на логіку чи здоровий глузд… Але не будемо відволікатися на місцевих псевдогероїв. Якраз навпроти цього перехрестя починається умовна територія місцевого циганського табору. Щоб це зрозуміти не варто бути екстрасенсом – про це вам скаже сміття, сморід, крики та вештання багатьох осіб незрозумілого віку й бомжоподібного вигляду. Раніше у цій частині міста туристи не бували, а тепер зможуть зацінити всі “принади” циганського табору. Нема сумнівів, що деякі з них підуть звідти обікраденими чи навіть згвалтованими адже цигани складають значну долю місцевих злочинців. Якщо ви хронічний пацифіст з “європейськими” ліберальними цінностями, то просто погугліть про кримінальні дії, вчинені так-званими ромами.
Головне питання – навіщо? Крім банального косіння бабла на туристах тут є сильний політичний підтекст. Скоро вибори, а цигани в силу своєї схильності неконтрольованими темпами розмножуватися є досить значною часткою виборців. Звичайно, самі вони не підуть на вибори і нічого не розуміють у ситуації (вони й українську чи російську толком не знають, більшість неграмотні). У попередні роки їх просто наймали за гроші чи купували барона, який наказував йти й голосувати за певних осіб. Займалися цим люди з балогівського ЄЦу. Тому не дивно, що на відкритті був фактичний замовник “шедевру” – Андрій Балога. Тим хто заплутався у родинних зв’язках цієї сімейки – це син Віктора Балоги, типовий мажор. Хоч він і не заробив жодної копійки самостійно та без татуся в політиці був би максимум роздавачем газет у палатці, але на цих виборах йому готують чи то місце мера, чи голови облради. Сам пам’ятник є спробою підлизатися до циган. Це підтверджують слова ведучої, яка “наголосила, що ромський народ вірний своїм традиціям та заслуговує на вищу нагороду і шану в славному місці над Латорицею”. Напевно, вона про традицію обкрадати людей, займатися різноманітним шахрайством, згвалтуваннями, нападами на людей і навіть вбивствами. І за це вони, чомусь, заслуговують на вищу шану. Та це ще не все. Далі вона заявила, що “яку б роботу не довелося їм виконувати, вони у душі завжди митці. Особливість цього пам’ятника у тому, що він створений у честь людини, здавалося б непримітної, але надзвичайно важливої професії, яка забезпечує чистоту вулиць нашого міста, створюючи у ньому разом затишок та гарний настрій”. Так, красти вони вміють талановито. Про підмітання вулиць не скажу – гірше за українців, бо халтурять. Більше їх нікуди на роботу й не беруть от і прибирають місто. Це не є їхня воля. Більшість циган взагалі не працює і лише клянчить гроші у держави все життя.
Автор роботи, який зплагіатив свій же ж пам’ятник “коминареві”, І.Бровді, заявив побажання щоб Мукачево “було чисте, в кінці кінців, від тих людей, які заважають нам жити”. Дивно, але багатьом мукачівцям (і не тільки їм) заважають жити якраз цигани та балогівські бандити при владі. Та його переплюнув пухкенький мажор Андрійко сказавши, що цей пам’ятник увіковічнює мукачівські традиції та “стане обличчям міста”. Вдумайтеся в це – пам’ятник цигану буде обличчям Мукачева! Дожилися… І продовжується це не менш абсурдними словами, що ця “скульптура також символізує вичищення не лише міста, але й цілої області від різної нечесті, яка нас оточує”. НЕшановний Андрій Вікторович, та ваша сім’я і є тією нечистю, яка нас оточує. Але я цілком згідний з тим, що пора вже місто і область від вас очистити. Сподіваюсь, цієї осені це нарешті вдасться.

Іван Лендєл
У статті цитується текст матеріалу PMG.ua

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like