Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

Христос Воскрес? Вам збрехали

Написи на урнах і приблизний час поховання дозволили деяким фахівцям припустити, що Ісус не тільки був одружений, але навіть був батьком дитини.

доктор Ар'є Шимрон
доктор Ар’є Шимрон
Більшість українців сьогодні святкує Великдень використовуючи святкове вітання, у якому стверджується істинність воскресіння Ісуса Христа. Та науковці ще у 1980 році знайшли його могилу. Звичайно, суперечки існують досі й існує кілька загадкових склепів, але «Дзеркало тижня. Україна» повідомляє про нові зрушення у цій справі.
Так, геолог доктор Ар’є Шимрон провів дослідження, які нібито свідчать про те, що, швидше за все, Могила Тальпіот, яку було знайдено в Східному Єрусалимі в 1980 році, є родинним похованням Ісуса з Назарету, його дружини Марії Магдалини та їхнього сина Іуди.
Як повідомляє The Independent, такий висновок вченому дозволили зробити геохімічні дослідження, які під його керівництвом провели фахівці з ізраїльського Управління старожитностей.
Зокрема, доктор Шимрон припустив, що поховальні урни, знайдені в Могилі Тальпіот, були колись покриті одним видом глини з досить визначеним мінеральним складом.
Саму могилу стали називати “Втраченої могилою Ісуса” після того, як в 2007 році вийшов однойменний документальний фільм режисера Джеймса Кемерона. За фільмом, в могилі було дев’ять поховальних урн з написами: “Ісус син Йосипа”, “Марія”, а також з іншими біблійними іменами.
Також на одній з урн є древні арамейські написи, які означають: “Яков, син Йосипа, брат Ісуса”. Вчені припускають, що це може рештки брата Ісуса Христа.
Могила Тальпіот
Могила Тальпіот

“Докази перевищили мої очікування. Я думаю, я знайшов майже незаперечні докази, що останки Якова весь цей час були в гробниці Тальпіот”, – сказав геолог Шимрон.
Написи на урнах і приблизний час поховання дозволили деяким фахівцям припустити, що Ісус не тільки був одружений, але навіть був батьком дитини. Крім того, на їхню думку, сам факт наявності тілесних останків означає, що Воскресіння Ісуса Христа як такого не було.
Ось вам непогана річ для роздумів на вихідні. Звісно, якщо вам цікавий пошук правди, а не простої відповіді на складні питання.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like