Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Статті

Багатий Мустафа, бідний Мустафа

Ну не помітила людина понад 600 тис. гривень у себе на рахунках. Саме стільки він заробив у 2014 судячи з декларації про доходи. З ким не буває?

najemСаме так варто назвати підручник з маніпуляції масами. Може його напише і сам Мустафа-Масі Найєм. Ця особа настільки безпринципова, що легко може ігнорувати такі речі як мораль, чесність, справедливість. Після виборів від спричинив скандал своєю заявою про необхідність підняття зарплати депутатам до старих 18 тис.. При цьому, на мінімальну зарплату звичайних людей йому було начхати і він не вірив, що деякі люди живуть на 1500 в місяць. Всі пам’ятають ці слова: “За 5 тисяч гривень я не буду працювати в парламенті. В Києві неможливо прожити на 5 тисяч гривень.”, але виявилося, що пан Наєм трішечки прибрехав про свої доходи. Ну не помітила людина понад 600 тис. гривень у себе на рахунках. Саме стільки він заробив у 2014 судячи з декларації про доходи. З ким не буває? 600 тисяч на ліво, 600 на право. І напевно він їх відразу витратив на благо України, бо дуже хвилювався як житиме за 5 тисяч. Погрожував навіть здати мандат, але чи то сміливості не вистачило, чи таки можна прожити на 5 тисяч… А може хтось запропонував підробіток – тепер у Раді він має багато нових пузатих друзів.
P.S.: Цікаво, що більшість з цієї суми надійшло із закордонних джерел. Наштовхує на певні роздуми, правда? Хоча він скаже, що це щось на зразок персональних грантів ітд.

Іван Лендєл

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like