Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Новини

Українці вимагають від Порошенка негайно дозволити вільне володіння зброєю

Станом на 18:55 4 вересня за її розгляд Президентом проголосувало 28 070 осіб.

Електронна петиція з вимогою законодавчо затвердити право громадян України на захист за рекордно короткий час зібрала необхідну кількість підписів, пише Телеканал новин “24”.

Електронна петиція, яка з’явилась на сайті глави держави 29 серпня менш, ніж за тиждень зібрала необхідні 25 тисяч підписів.

Станом на 18:55 4 вересня за її розгляд Президентом проголосувало 28 070 осіб.

Зокрема, в петиції, автором якої є голова наглядової ради ВГО “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін, від Порошенка вимагають доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:

Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи,
— йдеться у петиції.

petyciya

Зазначимо, звернення, які за три місяці назбирують необхідні 25 тисяч підписів будуть розглядатись “невідкладно”.

Нагадаємо, з 29 серпня на сайті Президента кожен охочий може залишити електронну петицію. Порошенко розглядатиме лише ті петиції, які за три місяці назбирають 25 тисяч підписів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like