Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Новини

На Рівненщині військовий продавав вкрадені боєприпаси

серед вкраденого: 1,6 кг тротилу, гранати РГД-5, 10 запалів до тротилових шашок, 60 бойових патронів калібру 5.45 та 116 холостих патронів калібру 7,62.

Учора, 27 липня, військова прокуратура Рівненського гарнізону Західного регіону України спільно з працівниками відділу у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією УСБУ в Рівненській області та ГУ військової контррозвідки СБУ задокументували факт збуту військовослужбовцем однієї з військових частин викраденого ним цілого арсеналу бойових припасів та вибухових речовин.

Зокрема, серед вкраденого: 1,6 кг тротилу, гранати РГД-5, 10 запалів до тротилових шашок, 60 бойових патронів калібру 5.45 та 116 холостих патронів калібру 7,62. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Цього ж дня правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 410 (викрадення бойових припасів та вибухових речовин), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з бойовими припасами, вибуховими речовинами) КК України, а також обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

ЗІК

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like