Новини

На Львівщині затримали терористів з добровольчого батальйону ОУН, які готували вибухи на залізниці

Під час проведення обшуків у затриманих співробітники спецслужби вилучили велику кількість вогнепальної зброї, вибухівки та комплектуючих для її виготовлення

Підрив на трьох ділянках міжнародних залізничних сполучень попередила Служба безпеки України на Львівщині.

У результаті спецоперації оперативники виявили та затримали п’ятьох членів терористичної групи, які планували одночасно підірвати залізничні колії у трьох різних напрямках від обласного центру, повідомляє ZIK посилаючись на прес-службу СБУ.

oun-teror2

Один з терористів був затриманий під час закладання вибухівки на мосту біля села Дубляни Львівської області. Він намагався чинити опір і відкрив стрільбу. В результаті поранено одного із співробітників СБ України. Вогнем у відповідь правоохоронці поранили та затримали зловмисника. Наразі життю офіцера СБУ та терориста нічого не загрожує.

oun-teror3

Під час проведення обшуків у затриманих співробітники спецслужби вилучили велику кількість вогнепальної зброї, вибухівки та комплектуючих для її виготовлення, зокрема: гранатомети РПГ-7 та РПГ-26, гранати РГО, Ф-1, РГД–5, п’ять кілограмів вибухівки марки IХ 25 та 600 грамів тротилу, три електродетонатори, три пістолети та велику кількість набоїв різного калібру.

oun-teror3

Тривають обшуки та інші невідкладні слідчі дії. Тим часом голова Проводу добровольчого руху ОУН Микола Коханівський на сайті організації почав виправдовуватись:

«На Львівщині сьогодні без жодних пояснень та жодних пред’явлень або звинувачень затримано трьох добровольців батальйону ОУН та активістів Добровольчого руху ОУН: друга «Партизана», друга «Негідника» та друга «Шпіка». Другу «Шпіку» під час затримання прострелили ногу. У друга «Партизана» відбувся незаконний обшук в його помешканні», – йдеться у повідомленні.

«На війні ми ніколи не мародерили, не пили горілку, не торгували зброєю, не кришували контрабанду (це основні звинувачення, які модно сьогодні ліпити добровольцям). Ми чесно захищаємо Батьківщину. В тилу ми не долучалися до жодного бізнесу, не брали участь у жодному дерибані. Всі акції Добровольчого руху ОУН були виключно НАЦІОЗАХИСНІ», – стверджує Микола Коханівський.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like