Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Новини

Екс-міністр Шевченко і голова ДемАльянсу Гацько знімали повій?

Крім того, співрозмовник підкреслив, що при обшуках у повій і сутенерів виявили $ 300 тис.і 31 тис. євро.

У Києві співробітники МВС викрили велику мережу з надання сексуальних послуг, яка працювала за допомогою додатків для смартфонів, пише УРА-Информ.

Основними «донорами» валютних нічних метеликів були не тільки бізнесмени і непублічні багатії. Серед клієнтів «онлайн борделя» були також можновладці – від міністрів до місцевих депутатів. У тому числі, і вже скандально відомий депутат Київради, лідер партії «Демократичний Альянс» та активний користувач соцмереж Василь Гацько, екс-міністр екології Ігор Шевченко та депутат від групи «Відродження» Віталій Барвіненко.

Про це повідомило джерело в слідчій групі.

За словами співрозмовника, слідство вже взяло свідчення у кількох дівчат і сутенерів.

«Одна з дівчат під час дачі показань назвала прізвища декількох клієнтів. Ними виявилися відомі люди, шановні, які мало не на кожному кроці розповідають про моральні цінності, ведуть активно сторінки в соцмережах, де публікують фото з дружинами, дітьми. Так, серед клієнтів нічних метеликів був екс-міністр екології Ігор Шевченко, депутат Верховної ради Віталій Барвіненко і депутат Київради Василь Гацько», – повідомило джерело.

Крім того, співрозмовник підкреслив, що при обшуках у повій і сутенерів виявили $ 300 тис.і 31 тис. євро.

«Навіть складно уявити, скільки коштували послуги дівчат і скільки витрачали« бідні »і« чесні »політики. Ось, наприклад Гацько. Звідки у нього гроші на такі розваги? Зарплата депутата Київради, думаю, не покриє таких витрат. Та й я чув, що він живе мало не за кошти дружини », – додав співрозмовник.

До речі, відразу після затримання, начальник відділу боротьби зі злочинами у сфері суспільної моралі МВС України Василь Поштак повідомив, що кожна з дівчат мала по кілька квартир і дорогі машини.

Нагадаємо, сексуальні послуги заможним бізнесменам і публічним особам надавали дівчата віком від 18 до 25 років. Повії перебували в закритих інтернет-групах, через які відбувалося спілкування між сутенерами і клієнтами.

До слова, клієнти-політики, імена яких спливли, схоже, справжні ловеласи. Журналісти не один раз ловили нардепа Барвіненко на любовне листування під час засідання парламенту – то з «Верунь», то з «Олею, яку чекає ввечері».

А столичний депутат, лідер «ДемАльянсу» і зовсім, маючи трьох дітей, не соромиться все літо їздити в Одесу зі своєю «соратницею» Юлією Поліщук «у справах партії». Правда, справи партії зазвичай вирішуються в клубах, готелях і ресторанах.

Незважаючи на те, що слідство тільки почалося, історія вже набирає обертів. Виходячи з уже засвітилися прізвищ, можна тільки припустити, які ще VIP-клієнти обслуговувалися в цьому борделі. Ймовірно, кількість гучних розлучень і судових тяжб по розділу майна в 2015 році поб’є всі рекорди.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like