Новини

Боєць “Азову” розбив комп’ютер охорони Львівської ОДА

Дії працівників Укрзалізниці скоріш за все були цілком законними, оскільки учасники бойових дій мають право на безплатний проїзд один раз на два роки…

31 липня, о 16:45 у Львівській ОДА боєць “Азову” зі злості розбив комп’ютер охорони. Про це повідомляє “Варта-1”.

За словами свідків, боєць АТО Василь, маючи завтра виїжджати у зону проведення АТО, після відвідин кас вокзалу, де йому відмовились видати квиток на поїзд, прийшов у Львівську ОДА до транспортного відділу.

Після першої розмови по телефону чоловіка попросили почекати п’ять хвилин, але так і не віддзвонили. Потім чоловік зателефонував ще раз, проте йому так і не допомогли.

“Зі злості він розбив екран комп’ютера охорони. Його затримала ДСО і представники ОДА. Зараз розбираються із ситуацією”, – йдеться у повідомленні.

Дії працівників Укрзалізниці скоріш за все були цілком законними, оскільки учасники бойових дій мають право на безплатний проїзд один раз на два роки або проїзд 1 раз на рік (“туди” і “назад”) з 50%-ною знижкою. Також, на безплатний проїзд залізничним транспортом приміського сполучення незалежно від місця проживання. Якщо дана особа вже користувалася даною пільгою, то не може це зробити найближчим часом знову. Тобто, ми маємо справу з банальною юридичною неграмотністю, що проявилася у хуліганських діях.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like