Київський книжковий клуб вирішив організувати 24 липня поточного року незвичайне дійство для мешканців та гостей столиці.

«Уявіть, ви заходите у вагон, а навколо 50–60 людей читають книги. А тепер уявіть, що ви стали частиною цього перформансу!», — зазначають організатори.

Головною метою флешмобу є: привернути увагу до книг, їх популяризувати, подарувати відчуття свободи від суспільних стереотипів і знайти нових друзів.

Що потрібно робити?

? Берете із собою паперову книгу;
? приїджаєте на станцію метро;
? заходите у вагони, займаєте сидячі місця;
? розгортаєте книгу й починаєте читати.