Warning: A non-numeric value encountered in /home/zmitest/nn.in.ua/www/wp-content/themes/peflican/inc/theme-function/theme-function.php on line 148
Інфографіка

Україна заощадить півмільярда гривень без трудових книжок

Як зазначається, відмова від трудових книжок жодним чином не вплине на нарахування пенсії та соціальних виплат.

Скасування трудових книжок дозволить Україні заощадити близько 500 млн гривень на рік. Такі дані наводить неурядова організація EasyBusiness, що розмістила відповідну інфографіку на своїй сторінці в Facebook.

trudovi

“Скасування трудових книжок дозволить заощадити кошти на їх адміністрування і звільнитися від рудимента радянського минулого. Очікується економія трудових витрат на їх адміністрування близько 250 млн грн і 220 млн грн – на зберігання трудових книжок”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в разі скасування бізнес заощадить часові та грошові витрати на адміністрування і зміст кадрових співробітників. У разі незаконного звільнення у працівника не буде необхідності звертатися до суду для зміни формулювання про звільнення у трудовій книжці.

Як зазначається, відмова від трудових книжок жодним чином не вплине на нарахування пенсії та соціальних виплат.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус ініціює скасування трудової книжки.

znaj.ua

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like